צ'אבי החדש

הכירו את צ'אבי סימונס, ההולנדי בן ה- 13 שכבר הספיק לדחות הצעות מצ'לסי וליברפול על מנת להפוך ליורש של הקשר האגדי.

אביו של צ'אבי, הוא כדורגלן עבר שבילה את רוב הקריירה בהולנד. סימונס האב ידוע בתור אוהד מושבע של ברצלונה, עד כדי כך שהחליט לקרוא לבנו על שם גיבור הכדורגל שלו, צ'אבי הרננדזס. החלטה שהתקבלה ביחד עם אשתו כמובן.


סימונס האב

כבר בגיל 7 משך סימונס הצעיר את תשומת הלב של הקאטלונים, שמצדם לא היססו ושלפו את הילד הכישרוני ממועדון הכדורגל הראשון אשר שיחק בו. מאז הצטרפותו של סימונס לאקדמיה של ברצלונה, ההולנדי עובד קשה יותר. הוא התחזק ושיפר את משחק ההתקפה וההגנה שלו והפך לשחקן תחרותי. הוא משחק כמו מישהו שנולד להנהיג והיכולת שלו לשלוט בקצב המשחק היא פנומנלית.


צ'אבי סימונס, רק בעבודה קשה הוא יגשים את החלומות

מטבע הדברים, האליל של צ'אבי הקטן הוא לא אחר מצ'אבי האגדי. בראיון ל- "THE SUN" הבריטי הוא סיפר על הפעם הראשונה שפגש את האליל שלו.

"היית אצל הפיזיותרפיסט שלי ואז הוא הגיע. כשסיפרתי לו ששמי צ'אבי הוא צחק, זה היה מרגש הוא האליל שלי. אני יודע שזה קשה, אבל אני יעשה הכול כדי להגשים את החלום"


צ'אבי הרננדזס, אחד הקשרים הגדולים בהיסטוריה

צ'אבי הילד הוביל את כל קבוצות הגילאים בהן שיחק לזכייה באליפות. הוא נחשב לווינר גדול, זוכה לשדרוג מידי שנה ועל כך הוא גם מחזיר למועדון בענק. העונה, קבוצתו של סימונס ניצחה בכל 25 המשחקים שלה, כאשר מאזן השערים שלה עמד על 14-164. סימונס כאמור זכה בתואר "השחקן החשוב" של הקבוצה והוא משמש גם כקפטן של קבוצתו (ברצלונה עד גיל 14).


צ'אבי סימונס עם התואר האישי

על פי הדיווחים, צ'לסי כל כך רצתה לשים את ידה על הכישרון הצעיר, עד שהיא הגישה להוריו של סימונס הצעה חלומית. כאשר ברצלונה עודכנה בהצעה שהגישו הבלוז, היא נבהלה ולא הייתה מוכנה לשמוע על האפשרות שתאבד את הנער ההולנדי שנחשב לדבר הגדול ביותר באקדמיה מאז ליונל מסי. הקאטלונים הפעילו לחצים כבדים על המשפחה והבהירו להם שהעתיד של הילד הוא בקאמפ נואו. הוריו של הקשר ההולנדי השתכנעו וענו בסירוב להצעה המפתה של הלונדונים. ועדיין, הבלוז לא הרימו ידיים וחזרו עם מספר הצעות חדשות ומפתות, מה שכאמור לא שינה עדיין את החלטת ההורים והילד. 


בקרוב בקאמפ נואו?

במילים פשוטות- על פי פוטנציאל בלבד, צ'אבי החדש יכול להיות טוב יותר מצ'אבי המקורי. תזכרו את השם- צ'אבי סימונס.   

צפו בביצועיו-      


מאת : שון שמילוביץ

הועלה ב : 4/6/2017

בטוח יעניין אותך גם

תגובות