סיפורו של משחק

{מכבי ת"א vs בני סכנין} {הפועל ב"ש vs הפועל אשקלון} {הפועל עכו vs מכבי חיפה} צפו במספרים שמאחורי המשחקים

מכבי ת"א vs בני סכנין 0-2

*מכבי ת"א רשמה 473 מסירות במהלך המשחק. 54 פחות מהממוצע שלה למשחק בעונה שעברה. סכנין גם הצליחה להוריד את אחוז הדיוק של הצהובים ל- 84.6%. מנגד, סכנין רשמה 334 מסירות ב- 77.2% דיוק.

*נוכל להתפעל מהעמדה הממוצעת של שחקני בני סכנין במהלך המשחק. עמידה מדויקת ונכונה. כשמסתכלים על העמדה הממוצעת של שחקני מכבי ת"א, נוכל להבין שנעשו חילופי מקומות בין שחקני החלק הקדמי. בנוסף, העובדה ששחקניו של ג'ורדי קרוייף מקבלים חופש תנועה בחלק הקדמי משפיעה על התמונה הסופית.

*הצהובים בעטו 25 פעמים במהלך המשחק (הכי הרבה שלהם העונה). 9 בעיטות מצאו את המסגרת, כאשר רק 5 בעיטות נבעטו מתוך רחבת ה- 16 של היריבה. בני סכנין בעטה 13 פעמים במהלך המשחק, כאשר רק 3 בעיטות מצאו את המסגרת. שתי בעיטות פגשו את קורת השער.

*תפסיקו להרים! שתי הקבוצות רשמו 38 הגבהות במהלך המשחק (25 למכבי, 13 לסכנין). בעוד שהצהובים דייקו בארבע הגבהות בלבד (16%), האדומים רשמו 0% דיוק. 

*פיראס מוגרבי וניק בלקמן רשמו 10 איבודי כדור כ"א (הכי הרבה על כר דשא). השניים גם רשמו את מספר ניסיונות הדריבל הגבוה במגרש. (בלקמן 60% הצלחה, מוגרבי 50%).

*סגס תאמבי- 6 חילוצי כדור, 100% הצלחה בניסיונות הדריבל (2/2), 100% הצלחה במאבקי הגבוה (2/2), 89% דיוק במסירות וביטחון רב לשחקן בן 22.

*אלירן עטר- כמה שהתגעגעו במכבי ת"א לטאצ' של אלירן עטר. ב- 12 הדקות ששיחק, עטר הספיק לרשום 15 נגיעות בכדור, בעיטה אחת למסגרת, 100% הצלחה בניסיונות הדריבל (3/3) ו- 92% דיוק במסירות- שהציתו מחדש את דמיונם של האוהדים הצהובים.

*וידאר קיארטאנסון- 2 בעיטות/ 2 שערים. ברוך הבא לעונת 2017/18.

לצפייה בדו"ח המשחק המלא לחץ כאן

הפועל ב"ש vs הפועל אשקלון 0-1

94 דקות, 601 מסירות, 21 בעיטות (3 למסגרת) ו- 9 קרנות, לא הספיקו להפועל ב"ש בשביל להכניע את החבורה העיקשת של יובל נעים. ואז הגיע מהארן ראדי, לקח את הבעיטה ה- 22 של האלופה ושחרר אנחת רווחה אדירה באצטדיון טוטו- טרנר. 

לצפייה בדו"ח המשחק המלא לחץ כאן

הפועל עכו vs מכבי חיפה 0-2

90 דקות, 12 בעיטות, אחת למסגרת. גיא לוזון יכול להמשיך לספר סיפורים, אבל המספרים מדברים בעד עצמם. מכבי חיפה היא קבוצה עמוסת כישרון עם פוטנציאל גדול, המאמן שלה כנראה פחות.

הפועל עכו אומנם החזיקה בכדור פחות מהירוקים, אך רשמה יותר איומים אל המסגרת ומסרה באחוז דיוק גבוה יותר בשליש המגרש האחרון. נדמה ששלומי דורה ייהנה העונה משחקני הרכש הזרים.

לצפייה בדו"ח המשחק המלא לחץ כאן 

מאת : מערכת סקורר

הועלה ב : 11/9/2017

בטוח יעניין אותך גם

התעורר בזמן
הוא מוצא את הרשת כל 4.25 איומים בממוצע, מצליח ב- 75% מניסיונות הדריבל ומנצח ב- 50% ממאבקי הגובה. האם הוא שובר השוויון של הפועל באר שבע במאבק האליפות?
זה לא הגיל, זה התרגיל
מבין כל שחקני ליגת העל שרשמו מעל ל- 150 דקות משחק העונה, יוסי בניון מחזיק בממוצע הדקות הנמוך ביותר לכיבוש שער
המספרים הגרועים בקריירה
בפן ההתקפי, גל אלברמן כמעט לא מאיים על השער ומחלק מסירות מפתח. הגנתית, הוא מתקל באחוזי הצלחה נמוכים, מפסיד ב- 45% מהמאבקים ומחלץ מעט מאוד כדורים. צפו בנתונים של הקשר האחורי
עונה הבאה בצהוב-כחול?
שון גולדברג, אחד מהמצטיינים של בית"ר ירושלים במשחק נגד הפועל ב"ש (תיקל ב- 100% הצלחה וניצח ב- 70% מהמאבקים) , מחזיק עד כה העונה בנתונים סטטיסטיים מרשימים, בעיקר בפרמטרים ההגנתיים. המגן השמאלי אומנם מושאל לבית"ר ממכבי ת"א, אך לירושלמים אופציה להעריך את השאלתו בעונה נוספת. צפו בפרופיל המלא של השחקן ובמפת התיקולים המדהימה שלו
GUESS WHO
מבין חמשת הקשרים שבחרנו להשוות (ריקן, באטוקיו, פרץ, גולסה ורודריגז), הוא זה ששיחק הכי הרבה דקות עד כה העונה. כאשר בחנו לעומק את הנתונים הסטטיסטים של כל החמישה, גילינו כי הוא זה שתורם הכי פחות בממוצע למשחק. הוא ממעט לאיים על השער, לבצע תיקולים ולחלץ כדורים. מנגד, דווקא בפרמטר איבודי הכדור הוא מתבלט. יודעים כבר במי מדובר?
עוגן הגנתי
כאשר הוא על המגרש (1329 דקות), בית"ר סופגת שער כל 83 דקות בממוצע. כשהוא לא (771 דקות), זה קורה לה כל 59 דקות. בנוסף, מבין שחקני ההגנה של הקבוצה הוא מחזיק בנתונים הסטטיסטים המרשימים ביותר. הוא מחלץ הכי הרבה כדורים בממוצע למשחק ורושם את אחוז הניצחונות הגבוה ביותר במאבקים. יש לנו תחושה שאתם דווקא תופתעו לגלות מיהו השחקן

תגובות