"ליאו מסי הבא"

הכירו את פייטרו טומאסלי, הבלגי בן ה- 12 שמחזיק בכינוי המחייב וכבש את הרשת בזכות ביצועיו יוצאי הדופן. מנצ'סטר יונייטד, ריאל מדריד וברצלונה נלחמו, אך לבסוף הייתה זו רומא שזכתה בשירותיו של הילד המבטיח. צפו בסיפורו ובביצועיו של פייטרו

בשנת 2014, כאשר הוא בן 9 בלבד, הגיע פייטרו טומאסלי לרומא האיטלקית. הבלגי הגיע לבירת איטליה היישר מיצרנית השחקנים הבלגית- אנדרלכט ומיד עורר עניין רב בכלי התקשורת המקומיים. כינויים כמו "מסי הבא" ו- "היורש של טוטי", נזרקו לאוויר כבר מהרגע הראשון. גם החשש מעונש כבד כמו שספגה ברצלונה (לא יכלה לרכוש שחקנים במשך שנה וחצי עקב מעבר על חוקי העברות של שחקנים מתחת לגיל 18), לא עצר בעדם של "הזאבים" שהחליטו ללכת בכל הכוח על המהלך היוקרתי.

את צעדיו הראשונים בעולם הכדורגל עשה טומאסלי באקדמיה המפוארת של אנדרכלט. המועדון הבלגי שהפך בשנים האחרונות לאשף בעריכת ביצועים של כישרונותיו הצעירים, פרסם קטעי וידאו של טומאסלי, אשר הפכו במהרה לוויראליים. השחקן הצעיר נכנס עמוק לפנקסים של הקבוצות הגדולות ביבשת אך דווקא רומא הייתה זאת שפעלה בצורה המהירה ביותר. על פי הדיווחים באותו הזמן, סקאוטים של המועדון האיטלקי הזעיק את טומאסלי ומשפחתו באפון מיידי לאירוח בעיר ולסיור במתקן האימונים והאצטדיון של הקבוצה.

בראיון שהעניק אביו של השחקן לאתר הבלגי sudinfo.be אמר כי בנו בחר ברומא בגלל המורשת האיטלקית של המשפחה וגם בשל האירוח הנדיב שהם קיבלו בסטודיו אולימפיקו. "באמת התקבלנו בברכה" (ברומא), אמר פינו. "אולי אפילו יותר מאשר שחקן כמו דייגו מראדונה!"

את טומאסלי כולם כבר מכירים ברומא. הוא מצטלם עם השחקנים הבכירים של הקבוצה הבוגרת והתקשורת באיטליה כבר רודפת אחריו (תאמינו או לא). הוא אמנם רק בן 12, אך הביצועים של הילד לא מותרים שום מקום לספק. התקשורת העולמית כבר הדביקה את הכינוי "ליאו מסי הבא", אך עוד מוקדם לקבוע האם טומאסלי אכן ויגיע לגדולות שמנבאים לו.

טומאסלי עם פלורנצי

טומאסלי עם פיאניץ'

טומאסלי עם נאינגולן

ברשת ישנם אין ספור ביצועים וסרטונים של טומאסלי והבחירה באחד מהם בלבד הייתה לא פשוטה. תהנו

מאת : שון שמילוביץ

הועלה ב : 26/8/2017

בטוח יעניין אותך גם

תגובות