לוסיאנינו

אפילו ניימאר מאוהב. הכירו את לוסיאנינו- ילד הפלא הבא של הכדורגל הברזילאי.

האם אתה יכול לבעוט בכדור כמו לוסיאנינו בן ה- 12?  ילד הפלא הברזילאי משחק עבור הקבוצה הצעירה של פלמנגו והוא מוצא את הרשת מכל אזור על המגרש. בנוסף, לוסיאנינו הוא דריבליסט מבריק והוא יכול לבצע תרגילים בקלות.

הברזילאי בן ה- 12 אף הספיק למשוך את תשומת הלב של ניימאר (ברצלונה)- שניהם מגיעים מאותו אזור של ברזיל. הכוכב הגדול של ברזיל שלח לילד המוכשר את המסר הבא "לוסיאנינו, אני שולח לך חיבוק גדול, אנחנו עומדים ביחד כאנשים שגדלו בטוקאנטינס (אזור בברזיל)"


אפילו ניימאר מאוהב

האם יוכל לוסיאנינו להפוך לעוד ברזילאי פנומנאלי?

צפו בביצועיו של הילד- 

מאת : מערכת סקורר

הועלה ב : 22/6/2017

בטוח יעניין אותך גם

"ליאו מסי הבא"
הכירו את פייטרו טומאסלי, הבלגי בן ה- 12 שמחזיק בכינוי המחייב וכבש את הרשת בזכות ביצועיו יוצאי הדופן. מנצ'סטר יונייטד, ריאל מדריד וברצלונה נלחמו, אך לבסוף הייתה זו רומא שזכתה בשירותיו של הילד המבטיח. צפו בסיפורו ובביצועיו של פייטרו
צ'אבי החדש
הכירו את צ'אבי סימונס, ההולנדי בן ה- 13 שכבר הספיק לדחות הצעות מצ'לסי וליברפול על מנת להפוך ליורש של הקשר האגדי.
בילי הקטן
לבילי מילווד האוסטרלי יש את כל היכולות להיות סופרסטאר עולמי בעתיד. צפו בביצועיו
קראמוקו דמבלה
האם קראמוקו דמבלה הוא השחקן הבריטי הטוב ביותר לגילו? צפו בביצועיו והחליטו.
ילד פלא? סיפורו של עוסמאן דמבלה
הצמיחה המטאורית בראן ובעיות המשמעת שהחלו לצוץ, הטלפון מקלופ והסירוב לליברפול, הבחירה הקלה בדורטמונד וכמובן- הסטטיסטיקה העונתית של הכישרון הצרפתי.
איך הפך דריס מרטנס מנער דחוי לסופרסטאר עולמי
סיפורו האישי של הבלגי בן ה- 29 יכול לעורר השראה אצל רבים מאתנו. אמנם בימים אלו נחשב מרטנס לאחד החלוצים החמים והמבוקשים ביבשת, אך בתחילת דרכו בכדורגל המקצועני התמודד מרטנס נמוך הקומה (169 ס"מ) עם מספר אכזבות וקשיים לא נעימים.

תגובות